Lokalita

Ojedinělý způsob bydlení v srdci moravské metropole

Rezidence se nachází na prestižní adrese ve Vídeňské ulici, která je proslulá svými honosnými vilami z 18. a 19. století. V bezprostřední blízkosti nejkrásnějších olomouckých parků se vším potřebným jako na dlani ruky.

Objevte kouzlo Olomouce

Srdce Moravy tepe v Olomouci. Olomouc je jedno z nejstarších českých královských měst a historické univerzitní město. Je metropolí Hané a její historické jádro tvoří druhou nejrozsáhlejší památkovou rezervací v ČR. Díky své strategické poloze, významné univerzitě a kultuře je Olomouc již po staletí přirozeným centrem Moravy. Nyní je město na vrcholu společenského a kulturního rozkvětu a je tak velmi lákavým místem pro život. Město si vás získá nejen pro svou historii a památky, ale také pro svou osobitou atmosféru, překvapivou gastronomickou scénu a špičkové služby. Olomouc dýchá jak historií, tak současností a skrývá jako město velký potenciál. Objevte její kouzlo.

Vše na dosah ruky

S historickým centrem na jedné straně a velkolepými Smetanovými sady na druhé se naleznete skryti mezi stromy, ale přitom ve středu dění. Procházkou jako po vídeňských bulvárech se vydáte na dobru kávu, na cvičení, či za kulturou.

v okruhu 500m naleznete

 • 3

  Parkoviště

 • 3

  Zastávky MHD

 • 4

  Vyhlášené podniky

 • 3

  Lékárny